Про нас

Захоплені та відповідальні.
Це те, ким ми є.
Це Keyweb.

Дякуємо Вам за те, що відвідали наш веб-сайт та за Ваш інтерес до наших послуг.

Історія нашої компанії почалася наприкінці 90-х з розвитком Інтернету і галузі веб-хостингу. З 1997 перспектива довгострокової роботи, усвідомлення вимог щодо якості та відмінний сервіс є наріжними каменями нашого успіху.

Ми часто згадуємо ті часи, коли наша фірма складалася з невеликої команди, що керувала підприємством з 2 маленьких офісних приміщень. З міркувань економії наші сервери були розміщені в той час в США. Але, маючи обсяг клієнтів та серверів, що постійно зростав, досить скоро ми зрозуміли, що дана модель в довгостроковій перспективі пов'язана з більшою кількістю ризиків, ніж переваг. Тому в 2000 році, незважаючи на економічну кризу, було прийнято рішення перейти на власну інфраструктуру з розміщенням у Німеччині.

Як показав час, це рішення було вірним. Будучи одним з небагатьох провайдерів у Німеччині, ми самостійно розвивали, планували і в підсумку побудували свої ЦОДи. У 2004 був готовий перший ЦОД Keyweb-а, а вже через 3 роки закінчилося будівництво і другого. Обидва ЦОД відповідають найвищим стандартам безпеки, перевірені технаглядом і цілодобово перебувають під спостереженням і контролем.

Поєднання якісного обладнання, прямого контакту з клієнтами та надійної підтримки зробило Keyweb справжньою знахідкою в світі веб-хостингу і призвело до зростання клієнтської бази завдяки рекомендаціям наших клієнтів і позитивній репутації. Ми продовжували вдосконалюватись та пропонувати новітні ідеї, багато з яких зараз є стандартами на ринку хостингу.

Ми не були першими, хто запропонував свої сервери онлайн. Проте ми, безумовно, були одними з перших, хто почав самостійно виробляти свої машини. Це, безсумнівно, виявилося дорожчим, ніж покупка готових серверів, але ми прагнули більшого: контролю над усіма процесами на користь наших клієнтів. З того часу було зібрано понад 10000 машин. Сьогодні центральний офіс Keyweb AG у м. Ерфурт, Німеччина, займає 1500 м², де працює 35 співробітників. Ми маємо два ЦОДи та обслуговуємо приватних та корпоративних клієнтів по всьому світу.

Переконайтеся в якості наших послуг самостійно! Ми не прагнемо стати найбільшим провайдером, наша мета бути найкращим. Заради цього ми йдемо нестандартними шляхами і часто відмовляємося від звичних для галузі механізмів - ми йдемо на ризик, і саме це цінують в нас наші клієнти, що, на наш погляд, пояснює їхню довіру від витоків компанії до теперішнього часу. Те ж стосується і наших співробітників, і, ймовірно, в цьому суть - ми знаємо один одного. І ви можете довірити нам свої дані.

З найкращими побажаннями,

Keyweb AG


Участь у організаціях


Екологічна Асоціація Інтернет-галузі Німеччині налічує понад 700 членів і є найбільшою Асоціацією Інтернет-галузі в Європі. Задачі організації полягають у представництві інтересів та сприянні підприємствам, що працюють у або за допомогою мережі Інтернет. Асоціація представляє своїх членів у політичному діалозі, сприяє розвитку нових технологій та інфраструктури та впливає на ринкові умови.


DENIC є центральним реєстратором усіх доменів у зоні .de


Координаційний центр RIPE (RIPE Network Coordination Centre) працює під егідою Європейської асоціації IP мереж, або RIPE, скорочено від Réseaux IP Européens. Він несе відповідальність за розподіл IP-адрес та AS-номерів, а також за роботу та подальший розвиток бази даних WHOIS у Європі, на Близькому Сході та у Центральній Азії. Мета об'єднання RIPE полягає у технічній та організаційній координації загальноєвропейської мережі.


EURid - це неприбуткова організація, яка займається операційною та технічною роботою доменів зони .eu.


Торгово-промислова палата є суспільною правовою самоврядною організацією. Вона представляє інтереси компаній, що входять до її складу, на рівні комун, місцевого земельного та державного управління. З метою укріплення економіки IHK надає підтримку компаніям та покращує умови місця розташування виробництва та економічну конкурентоспроможність окремих регіонів.


Технологічна кооперація


Наші хостинг-продукти базуються виключно на брендових серверах Keymachine®, які збираються з використанням перевірених, енергоефективних та продуктивних компонентів згідно з нашими потребами. Завдяки тісній кооперації з Keymachine® ми маємо безпосередній вплив на наші виділені хостинг-сервери: починаючи з комплектування, збірки та закінчуючи техобслуговуванням – усе для найвищої якості та максимальної продуктивності.


Корпорація Intel® є всесвітньо відомим виробником напівпровідників і є синонімом технологічної довершеності та інноваційних продуктів. Завдяки технології Intel® Core™ та процесорам Intel® Xeon™, що побудовані на її основі для twin server system, Intel® є беззаперечним прикладом найкращої процесорної продуктивності та енергетичної ефективності. Тому Keyweb оснащує всі продукти серверного хостингу мікроархітектурою Intel®.


Cisco Systems Inc. пропонує складні рішення для практично будь-якої сфери роботи в мережі та являє собою важливу частину наших інтернет-з'єднань, особливо там, де стоять маршрутизатори, комутатори та технології ядра. Їх високі стандарти якості, а також ґрунтовні, надійні розробки є запорукою нашої довіри продуктам Cisco.


Компанія Odin (уминулому Parallels) розробляє програмне забезпечення та системи віртуалізації для серверів та робочих станцій. Після інструментів віртуалізації для Microsoft Windows та Linux, інструмент конфігурації веб-сервера Plesk особливо популярний як надзвичайно зручний для користувача пакет програм адміністрування.


Microsoft відомий як провідний виробник програмного і апаратного забезпечення. Операційна система Microsoft для ПК та серверів широко використовується у всьому світі.


Linux – це ядро операційної системи, яке було розроблене у 1991 році. З того часу ядро Linux використовується для багатьох операційних систем. У розмовній мові назва Linux поширюється також на дистрибутиви Linux та системи, засновані на Linux.


openSUSE-Distribution – це вільна операційна система, що особливо широко використовується у Німеччині. Розробники цієї програми мають на меті створити багатофункціональну операційну систему для широкої групи користувачів, стабільну та легку в роботі.


Debian належить до відкритого програмного забезпечення. Ця вільна та безкоштовна операційна система заснована на проектах GNU за ліцензією General Public License та Linux.


FreeBSD® - це безкоштовна операційна система для серверів, настільних комп'ютерів і вбудованих систем, яка, дякуючи своїй численній спільноті, є одним з найбільших проектів з відкритим кодом у світі. Програма постійно допрацьовується та розвивається, завдяки чому вважається сьогодні однією з найбільш надійних операційних систем.


Ubuntu – це один з найвідоміших та найбільш використовуваних дистрибутивів Linux. Ця операційна система вважається дуже зручною у використанні, легкою в установці та роботі.


CORE – це неприбуткова організація, яка керує великою кількістю інтернет-доменів в рамках єдиної бази даних, завдяки чому її члени можуть використовувати одну технічну систему реєстрації та доступ до спільної структури сервера WHOIS.