Високопродуктивна інфраструктура
Сертифікований, надійний та високодоступний
високошвидкісний дата-центр.

Компанії Keyweb належать 2 географічно-рознесених дата-центри у Тюрінгії, Німеччина з високим рівнем пасивної безпеки. Завдяки комплексній системі безпеки ЦОД-и захищені від крадіжки даних, перебоїв у роботі або негативних впливів навколишнього середовища, що підтверджується сертифікатами Союзу працівників технічного нагляду землі Саар (TÜV Saarland). Енергетична ефективність, а також використання енергії з поновлюваних джерел є важливими принципами роботи наших ЦОД. Високопродуктивна мережева магістраль із зарезервованим прямим підключенням через канал шириною 80 Гбіт гарантує високий рівень доступності.

Безпека

Інфраструктура

Окрім відмовостійкої і стабільної інфраструктури ми також надаємо системи спостереження за останнім словом техніки. Сукупна ІТ-інфраструктура контролюється і управляється за допомогою відповідних систем спостереження, а всередині приміщень розміщені камери відеоспостереження. Таким чином всі компоненти і показники можуть бути перевіреними в будь-який момент: починаючи з електропостачання та охолодження, і закінчуючи безпекою і справністю ІТ-систем.

Пожежна безпека

Для запобігання виникненню та поширенню пожеж, було прийнято низку технічних та організаційних заходів. Окрім іншого, ЦОД-и оснащені системами раннього розпізнавання диму та системами сповіщення про пожежу на стелях і на підлозі з прямим підключенням до пожежної служби, димовою сигналізацією та відеоспостереженням.

Контроль доступу

Розгорнуті системи сигналізації та заходи безпеки спрямовані на гарантію максимального захисту апаратного забезпечення і даних клієнтів. Входи в серверні кімнати цілодобово перебувають під наглядом 365 днів на рік. Сучасна система контролю доступу забезпечує вхід тільки особам з необхідним рівнем авторизації. Крім того, регулярно проводяться контрольні обходи.

Сертифікация

Наші дата-центри пройшли сертифікацію Союзом працівників технічного нагляду землі Саар (TÜV Saarland). Регулярно проводяться процедури верифікації, що підтверджують технічну та будівельну безпеку і оптимальну організацію дата-центрів Keyweb.

Клімат-контроль

Цикл охолодження

Для охолодження наших дата-центрів ми використовуємо системи кондиціювання повітря від виробника Thermo-TEC Klimageräte GmbH, які є одними з найбільш екологічних та енергоощадних на ринку. «Ми були дуже раді, що Keyweb AG вибрав охолодження на основі водоохолоджувальних агрегатів з повітряним охолодженням в компактній конфігурації з низьким рівнем шуму. Завдяки цьому підходу заощаджується до 45% витрат електроенергії. Як виробник якісної техніки для кондиціювання повітря, ми дуже раді бачити в особі Keyweb AG сильного екологічно свідомого партнера», - Міхаель Хартиг, Thermo-TEC.

Кондиціювання

Точні кліматичні умови та високий рівень безпеки є необхідними умовами для безперервної роботи дата-центрів компанії Keyweb. Для досягнення цих цілей ми використовуємо кондиціювальні пристрої шафового типу з точковим охолодженням нового покоління. Вони контролюють температуру та рівень вологість у вузьких допустимих межах і створюють таким чином ідеальні умови у наших серверних кімнатах. Використання ЕС-вентиляторів під управлінням електронної системи дозволило досягти підвищення ефективності і зниження енергоспоживання до 65% у порівнянні з класичними 3-фазовими моторами.


Принцип холодних / гарячих коридорів

Застосування принципу холодних і гарячих коридорів забезпечує оптимальну циркуляцію охолоджувальних потоків в безпосередній близькості до серверів. Для цього сервери не розміщуються в один бік своєю тильною стороною, а відбувається чергування коридорів з лицьовими та тильними частинами серверів. Поділ гарячих та холодних потоків повітря сприяє більш ефективному кондиціюванню, оскільки охолоджувати потрібно не все повітря в приміщенні, а тільки гарячі потоки. Як наслідок, скорочується витрата електроенергії. Холодні коридори та фальш-підлога додатково захищають обладнання від перегрівання.

Захист від відмов

Технічні системи та сервери в наших дата-центрах захищені та керуються широким комплексом заходів. Первинна система охолодження зарезервована за принципом N + 1 та підключена до систем управління дата-центром. Таким чином, в будь-який момент часу гарантується стабільний цикл кондиціювання.

Мережа

Підключення

Мережева інфраструктура шаф встановлюється відповідно до жорстких правил безпеки. Кожна серверна шафа безпосередньо підключена до опорної мережі. Для фізичного розподілу окремих потоків даних були створені також окремі мережі для резервного копіювання, серверних та кластерних систем. За допомогою постійного моніторингу окремих мережевих сегментів можна негайно виявляти DoS-атаки та ізолювати відповідні мережеві області без затримки.

Комутатор та маршрутизатор

Опорна мережа побудована виключно на високоякісному устаткуванні (Cisco), яке відповідає навіть найвищим вимогам. Використовуючи пласку модель архітектури мережі, ми домоглися мінімальних затримок та максимальної продуктивності. Завдяки резервуванню комутаторів забезпечується стійкість до відмов центральних компонентів мережі. Оптимізоване розташування uplink-ів забезпечує гарантовану використовувану ширину каналу.

Зовнішнє підключення

Дата-центри Keyweb підключені до широкосмугової магістральної мережі загальною місткістю 80 Гбіт. Наше мережеве з'єднання складається з підключень до DE-CIX, euNetworks, B-CIX, Cogent, Core Backbone, а також Vodafone і найбільшого в світі провайдера рівня Tier-1 Level 3.
Завдяки паралельному підключенню до декількох провайдерів в наших дата-центрах досягається максимальний рівень доступності та стійкості до відмов, так як в разі неполадок у одного з провайдерів дані можуть безпечно передаватися по каналах зв'язку інших провайдерів.

Енергоживлення

Подвійний цикл енергоживлення

Інфраструктура постачання електроенергії для наших дата-центрів була розроблена таким чином, що навіть у екстрених ситуаціях ми можемо гарантувати найвищу стабільність ІТ-системи завдяки постійному постачанню електроенергії. З цією метою всі серверні шафи оснащені струмом 16 ампер через два окремих та незалежних електричних ланцюга (a+b).

Система безперервного живлення

Для забезпечення живлення дата-центру та запобігання будь-яким потенційним перервам енергозабезпечення використовуються високопродуктивні джерела безперервного живлення, які відрізняються високою якістю енергії, ефективністю та кратністю резервування.

Дизельний генератор

Окрім джерел безперервного живлення дата-центри оснащені дизельними генераторами Deutz. У разі вимкнення зовнішнього джерела електроенергії генератори починають діяти протягом декількох секунд, забезпечуючи максимальну продуктивність 500 кВ-А та підтримуючи живлення дата-центру до відновлення нормальної подачі електроенергії.

KeyEco

Наш хостинг є екологічно чистим та нейтральним щодо вуглекислого газу. Для енергозабезпечення дата-центрів компанії Keyweb ми використовуємо 100% зелену енергію, вироблену з гідроенергії. З екологічної точки зору даний вид поновлюваних джерел енергії розглядається як один із найбільш екологічно чистих варіантів постачання електроенергії.